Гоменюк Тарас – випускник історико-соціологічного факультету (тепер ФІПМВ) РДГУ 2010 р. – воює в складі 503 окремого батальйону морської піхоти. В минулому Тарас очільник Гощанського осередку ВО «Свобода» та заступник голови Гощанської РДА.

На початку бойових дій у 2014 році, Тарас вирішив, що не може бути осторонь подій, які відбуваються на Сході держави та почав активно займатись волонтерством. У березні 2015 року приєднався до лав «Добровольчого українського корпусу» та боронив кордони держави поруч з побратимами – свободівцями та іншими добровольцями. У 2020-му році вступив у славетний 503-й ОБМП, який дислокувався у Маріуполі, але на початок повномасштабного вторгнення, батальйон виконував завдання в зоні ООС на Донецькому напрямку, де й нині ведуть бойові дії.

«Українські морпіхи роблять все, аби під ногами московитів горіла земля! Ми вистоїмо! Самовідданість і високий професіоналізм нашого війська, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України надихають нас на ще більші звершення!  З вірою у тріумф та підтримкою українського народу, перемога не за горами!» – зазначив Тарас Гоменюк.

Бажаємо Тарасу здоровим і з Перемогою як найшвидше повернутися додому, до дружини і сина!

Віримо у наші ЗСУ! Молимося за наших Захисників! Пишаємося нашими Героями! Слава Україні! Слава нації!