12 лютого у Рівному відбувся захід за темою «Відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень». Він здійснений завдяки ініціативі Всеукраїнської громадської організації «Ліга жінок-виборців України 50/50”. Промоутером заходу виступила доктор соціологічних наук, професор кафедри політичних наук РДГУ О. М. Кириленко.

Детальніше...

12 лютого відбулося нагородження переможців І туру XVII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Приємно, що відзнаку отримали випускники нашого факультету Тарас Пилипчук (І місце в номінації "Правознавство" та ІІ в номінації "Історія") , Аліна Авдєєнко (ІІІ місце в номінації "Історія") та Оля Середюк (ІІ місце в номінації "Виховна робота" Щиро вітаємо !!!

 

Детальніше...

25 січня 2020 р. відбувся випуск магістрів ФІПМВ (групи ІЮ-21м, ІА-21м, Пл-21м). З вітальними словами дипломованим спеціалістам виступили декан факультету – проф. В. Шеретюк, заступник декана – доц. О. Сєвєрова, доц. І. Філіпчук. Студенти-активісти отримали не лише дипломи, а й відзнаки та подяки.

Детальніше...

Учора кафедрою політичних наук РДГУ підведено підсумки конкурсу творчих робіт школярів Рівненської області «Цілі сталого розвитку ООН на захисті дітей та для дітей: Декларації прав дитини ООН – 60 років». Участь у заході взяло біля 40 учнів і вчителів, а також начальник служби у справах дітей Рівненської міської ради А. І. Міщеня, координаторка роботи парламенту дітей м. Рівне Р. А. Шаркова. Переможці конкурсу отримали почесні грамоти та призи.

Детальніше...

30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 173 учасники: 139 учнів закладів загальної середньої освіти, 12 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 20 студентів закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації. Студентка 3-го курсу ФІПМВ, спеціальності «Міжнародні відносини» Осейчук Ірина зайняла почесне третє місце (викладач – доц. Антончук О.М.). Хай трохи із запізненням, ми щиро вітаємо Ірину та її керівника з цим досягненням і бажаємо подальших успіхів !!!