Ввечері  відвідали Аркадію. Це  одна з найяскравіших розваг в Одесі. Саме в Аркадії розташовані найвідоміші клуби міста, затишні кафе і унікальні екстремальні атракціони. Найвідоміший з них – Бомбер. Його кабінки кріпляться на різних кінцях величезного важеля, який з моменту запуску починає обертатися, поступово прискорюючись. Кабінки також починають обертатися, піднімаючись догори. Видовище не для людей зі слабкими нервами, навіть для глядачів. Найвідважніші з нас відчули на собі весь екстрим Бомбера!

Наступний день був днем подорожей та екскурсій. Вранці – Білгород-Дністровська фортеця або фортеця Аккерман – одна з найбільш збережених історичних споруд України. Також Аккерман є найбільшою фортецею країни. Це масивна споруда, що збереглася після безлічі ворожих нападів, і до сьогодні готова до оборони, а тому викликає повагу і дивує своєю величчю.

А в другій половині дня – Нерубайські катакомби. Катакомби – це унікальне «Одеське метро» – сотні кілометрів підземних доріг, які утворилися в період будівництва міста 200 років тому, коли з шахт видобувався будівельний камінь-ракушняк. Вони завжди займали важливе місце в історії Одеси. У період Другої світової війни в катакомбах розташовувався партизанський штаб. У Музеї партизанської слави знаходяться цікаві предмети побуту партизанів, зразки зброї, архівні документи, світлини та особисті речі партизанів.

Останній день нашої подорожі був вільним від екскурсій. Кожен мав можливість відвідати улюблені місця та кинути в море монетку з надією на повернення до цього чудового міста!