23 листопада 2023 року відбулася XІІІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії». Співорганізаторами наукового заходу стали Міністерство освіти і науки України, Управління освіти і науки Рівненської ОДА, Інститут історії України НАН України, Університет гуманістично-природничий імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща), ГО «Молодіжна організація науковців України» та Факультет історії, політології та міжнародних відносин РДГУ.

Детальніше...

       Любомир Мельничук

(27.07.2002 - 06.10.2023)

        Випускник Факультету історії, політології та міжнародних відносин 2023 року, спеціальності "Середня освіта. Історія", освітній ступінь - бакалавр. У квітні місяці 2023 року Любомир за власним рішенням підписав контракт із ЗСУ. На початку травня достроково здав літню сесію і поповнив ряди захисників України. У червні місяці, перебуваючи у складі ЗСУ, онлайн захистив на "відмінно" перед Державною комісією свою бакалаврську роботу і отримав диплом бакалавра. 

Солдат, стрілець-снайпер 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону загинув 6 жовтня 2023 року у наслідок мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Урожайне Донецької області. 

Детальніше...

Щиро вітаємо викладачку ФIПМВ проф. Давидюк Руслану Петрівну з ювілеєм! 

Бажаємо, щоб Вас ніколи не залишало натхнення, здоров’я й удача. Нехай безліч прекрасних подій наповнюють ваше житті, а всі тривоги з легкістю покинуть ваше серце. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів, а також мирного неба над головою. з днем народження!

Детальніше...

       Студактив разом з деканом Шеретюком Валерієм Миколайовичем і заступником декана з виховної роботи Карпухіною Тетяною Олександрівною,та нашого спонсора Олександра завітали у гості до діток в КЗ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. За зібрані нами кошти було придбано продукти, фрукти, солодощі,печиво, розвиваючи ігри, іграшки. Дякуємо нашим спонсорам за фінансову підтримку, а діткам за активність! Хочеться відзначити подякою працівників закладу за відкритість до співпраці та теплу зустріч . Разом із дітьми ми чудово і весело провели час. Ми вирішили , що наступного разу ми знову завітаємо у гості до дітей з культурною програмою і подарунками.

Детальніше...

       Рівненська обласна бібліотека провела заходи до 150-річчя від дня народження українського державного діяча Павла Скоропадського та вшанування пам’яті видатного польського громадського діяча, педагога та краєзнавця Якуба Гофмана,  діяльність якого 100 років тому розпочалася у Рівному.  З  нагоди цих пам’ятних дат, у заходах взяла участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Рівненського державного гуманітарного університету Валентина Доброчинська.

        Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль нагородив Почесною грамотою і нагрудним знаком Валентину Доброчинську за багаторічну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів Малої академії наук України.

Детальніше...