Гон Максим Мойсейович – доктор політичних наук, професор кафедри всесвітньої історії Рівненського державного гуманітарного університету, громадський діяч.

З перших днів війни Максим Мойсейович боронить нашу країну від російського агресора у складі артилерії Збройних Сил України на гарячих просторах Донеччини. Замість навчальних програм та конспектів лекцій довелося без вагань взяти в руки зброю, адже, як зазначив Максим Мойсейович, його обов’язок як громадянина, чоловіка, батька, викладача зробити все можливе, щоб відстояти нашу самобутність, свободу, майбутнє нашої країни.

 Вміння ставити перед собою завдання і вирішувати їх – це ті навички науковця, які стають в нагоді в умовах бойового щодення, сміливість приймати виклики та мужність долати випробування є досить важливими в боротьбі з ворогом. І ці риси вдало поєдналися у професора М.М.Гона.

Попри те, що Максим Мойсейович побачив, з яким прикрим жахом і болючим горем доводиться стикатися під час бойових дій, все ж він не падає духом, а навпаки стверджується в насназі на подальшу боротьбу за Перемогу.

Максим Мойсейович є гідним прикладом для студентства незламності життєвої позиції та патріотизму, впрагненні жити змістовно. Бажаємо йому сил та бойового духу в боротьбі з окупантом і швидше повертатися з Перемогою в стіни рідного університету.

Пишаємося. Цінуємо. Дякуємо!