21-25 жовтня студенти, викладачі, випускники та співробітники нашого факультету здійснили цікаву туристичну подорож до столиці Угорщини – чудового міста Будапешт. Ми привезли звідти масу яскравих вражень, заряд бадьорості та енергії, гарний настрій. Ті, хто їздили в подібний тур вперше, отримали першу дозу вакцини "Туристо", ефект потрібно закріпити! Ми будемо працювати над новими маршрутами та ділитися з вами нашими ідеями.

 

 

 

 

 

День 1

День перший був присвячений Будапешту. Оглядова екскурсія по Буді та Пешту, вечірня «Символи Будапешту» Будапешською набережною. 

 

День 2 

День другий був присвячений двом історичним містечкам в закруті Дунаю.
Вишеград був столицею Угорщини. Гордістю міста є замок-фортеця - резиденція угорських королів, яка знаходиться на вершині пагорба. З вершини відкриваються казкові навколишні краєвиди.
Естергом - розміщений на правому березі Дунаю. Тут проходить кордон зі Словаччиною. Саме в Естергомі відбулася коронація першого угорського короля Іштвана та почали карбувати перші угорські монети. А ще ми відвідали найбільший католицький храм в Угорщині – базиліку Святого Адальберта в Естергомі.
А ввечері ми відчули магію вечірнього Будапешту під час прогулянки на кораблику по Дунаю з келихом шампанського під тихий шепіт хвиль та вальси Штрауса! 

 

День 3

Егер – місто, де знаходиться середньовічний замок, відомий своєю героїчною обороною від турків у 1552 р. Найзатишніші куточки Старого міста – це площа Іштвана Добо і пішохідна зона - вулиця Лайоша Кошшута.

Долина Красунь – регіон вина, погребів і виноробів. Ми продегустували традиційні страви угорської кухні і вино. Місто недарма отримало таку назву Місцеві жителі часто жартують, що після дегустації вина всі жінки здаються красунями.

Мишкольц-Тапольце подорував прогулянку чудовим осіннім парком і дав можливість поплавати в термальних купальнях, які розташовані у справжній карстовій печері. Водний масаж, джакузі і кілька басейнів з водою різної температуратури допомогли відпочити і покращити своє здоров'я перед поверненням додому.