22 березня 2021 року в школах Рівненської області розпочався культурно-освітній проєкт «Пам’ятки моєї родини».

Мета проєкту: формування у дітей та молоді культури сімейних відносин на основі цінностей гуманізму і збереження культурної спадщини.

Проєкт реалізують факультет історії, політології та міжнародних відносин та психолого-природничий факультет РДГУ спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Проєкт підтримує Рівненська обласна рада, Управління освіти і науки Рівненської ОДА, Рівненський обласний краєзнавчий музей, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека та громадські організації «Мнемоніка», «Сталий розвиток - майбутнє».

До участі в проєкті «Пам’ятки моєї родини»  запрошуються учні 7-11 класів шкіл Рівненської області.

Захід буде проведено в чотири етапи:

1-й етап: 22 березня – 10 квітня: організація віртуальних експозицій в ззсо Рівненської області та м. Рівне.

2-й етап: 11 квітня – 25 квітня: збір та систематизація презентацій, створення структурованого архіву пам’яток для організації віртуальної і реальної експозиції на фінальному етапі проєкту, розіграш призів для учасників усіх номінацій проєкту.

3-й етап: 26 квітня – 14 травня: підготовка та друк фотопам’яток з їх коротким описом для експозиції (формат виставкових банерів). Розіграш лотереї з призами для учасників проєкту. Підготовка відзнак для всіх учнів-учасників проєкту (електронний формат).

4-й етап (фінальний): 15 травня: офіційне відкриття фінальної експозиції в Міжнародний день сім’ї у реальному форматі в Рівненській обласній науковій бібліотеці у формі фотовиставки, нагорода учасників грамотами та призами, святковий концерт, проведення прес-конференції.

За консультацією можна звертатися до:

- керівника проєкту Кириленко Олесі Миколаївни: 096 294 3291 (Viber, Телеграм);

- представника оргкомітету Сєвєрової Ольги Владиславівни: 096 127 1412 (Viber, Телеграм);

- секретаря оргкомітету проєкту Дячук Ольги Антонівни: 067 131 7440 (Viber, Телеграм).